2010 06 03 Polica

{gallery}Fotografia/gory/2010_06_03_polica:175{/gallery}

Schronisko PTTK na Hali Krupowej

…to bardzo miły obiekt w stylu bacówki, mały i przyjemny, taki jakie schronisko być powinno. A przynajmniej na pierwszy rzut oka, bowiem drugiego lepiej nie ryzykować. A to z powodu pani która siedzi w okienku i wygląda jakby zaraz miała wyciągnąć spod lady maczetę i powyrzynać wszystkich turystów, którzy uprzykrzają jej życie. W promieniu kilometra mógłby nikt nie przeżyć. Na razie trzyma swoje nerwy za drzwiami ale widać już, że zawiasy długo już nie wytrzymają. Pani w Okienku nie sprzedała turystce herbaty ponieważ ta płaciła monetami. A Pani chciała banknoty.

Polica, szczyt nieopodal Hali Krupowej to miejsce mało popularne. Niemniej rozciąga się z niej całkiem przyzwoity widok na Babią Górę. Zarówno na Policę jak i Halę Krupową można wejść od Sidziny z której prowadzą ciekawe i zróżnicowane szlaki.

 Image

Image 


Rysuję od najmłodszych lat. W szkole zdarzało się, że niektóre zeszyty miały od tyłu więcej rysunków niż zapisanych lekcji od przodu. Przez lata fascynowały mnie różne sztuki wizualne. Poznałem fotografię, malarstwo, rzeźbę, grafikę komputerową i warsztatową, projektowanie i wiele innych, ale w sercu zawsze miałem rysunek. Zawsze dużą wagę przykładam do warsztatu. Lubię eksperymentować i nie cierpię zamykać się w konwenansach. Jak już coś robię, to robię to dobrze. Kowadło Artblog, to strona którą prowadzę od kilkunastu lat, jeszcze od czasów kiedy w całości pisałem ją ręcznie w htmlu. Robiłem wtedy wpisy na temat technik malarskich nie wiedząc nawet, że była to pierwotna forma aktywności, którą dzisiaj nazywamy blogowaniem. Dziś blogów jest tysiące, mimo to staram się, aby moja strona - podobnie jak twórczość - była rzetelna i autentyczna.

Moje Książki