Współpraca

Wykonuję różne zlecenia graficzno-rysunkowe.

Wszelkie zapytania proszę kierować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie 506 311 405.

 

Zakup moich prac

Najprostszym sposobem na zakupienie moich prac jest udanie się na stronę www.gurupa.pl . Jest to profesjonalny serwis pośredniczący pomiędzy artystą a odbiorcą, zajmujący się głownie sprzedażą sztuki cyfrowej. Sprzedawane tam art-wydruki są reprodukowane z wykorzystaniem najlepszej osiągalnej współcześnie technologii druku pigmentowego. Każdy art otrzymuje certyfikat sygnowany przez autora, oraz hologram, oraz trafia do bazy sztuki cyfrowej. 

Link bezpośrednio do mojego profilu na Gurupie: KLIK

  

Rysuję od najmłodszych lat. W szkole zdarzało się, że niektóre zeszyty miały od tyłu więcej rysunków niż zapisanych lekcji od przodu. Przez lata fascynowały mnie różne sztuki wizualne. Poznałem fotografię, malarstwo, rzeźbę, grafikę komputerową i warsztatową, projektowanie i wiele innych, ale w sercu zawsze miałem rysunek. Zawsze dużą wagę przykładam do warsztatu. Lubię eksperymentować i nie cierpię zamykać się w konwenansach. Jak już coś robię, to robię to dobrze. Kowadło Artblog, to strona którą prowadzę od kilkunastu lat, jeszcze od czasów kiedy w całości pisałem ją ręcznie w htmlu. Robiłem wtedy wpisy na temat technik malarskich nie wiedząc nawet, że była to pierwotna forma aktywności, którą dzisiaj nazywamy blogowaniem. Dziś blogów jest tysiące, mimo to staram się, aby moja strona - podobnie jak twórczość - była rzetelna i autentyczna.

Moje Książki