Sideris

sideris logo 1

 

 

Logotyp składa się ze znaku graficznego w kształcie lekko zdeformowanej gwiazdy, o ostrych wierzchołkach i wypełnionej delikatnym gradientem, oraz z dwóch wyrazów: “SIDERIS” i “group”. Znak w kształcie gwiazdy nawiązuje bezpośrednio do nazwy firmy, “sideris”- słowo to w łacinie oznacza gwiazdę.
Chłodna kolorystyka jest typowa dla branży informatycznej i najbardziej pasuje do ideii znaku graficznego wg skojarzenia: gwiazda-niebo. Ostre kształty znaku rekompensuje lekko zaokrąglany krój czcionki.

Logotyp oraz jego warianty: 

 

Ulotka reklamowa:

  

 

 

Rysuję od najmłodszych lat. W szkole zdarzało się, że niektóre zeszyty miały od tyłu więcej rysunków niż zapisanych lekcji od przodu. Przez lata fascynowały mnie różne sztuki wizualne. Poznałem fotografię, malarstwo, rzeźbę, grafikę komputerową i warsztatową, projektowanie i wiele innych, ale w sercu zawsze miałem rysunek. Zawsze dużą wagę przykładam do warsztatu. Lubię eksperymentować i nie cierpię zamykać się w konwenansach. Jak już coś robię, to robię to dobrze. Kowadło Artblog, to strona którą prowadzę od kilkunastu lat, jeszcze od czasów kiedy w całości pisałem ją ręcznie w htmlu. Robiłem wtedy wpisy na temat technik malarskich nie wiedząc nawet, że była to pierwotna forma aktywności, którą dzisiaj nazywamy blogowaniem. Dziś blogów jest tysiące, mimo to staram się, aby moja strona - podobnie jak twórczość - była rzetelna i autentyczna.

Moje Książki