2013 06 13-15 Zaszywam się na Rycerzowej

DSC 0018O tak właśnie. Nie po to by łoić, nie aby rypać, tylko po to by odpocząć i relaksu zażywać. A to w bacówce, a to przed nią, a to na przełęczy a to na łące. Siedzieć, leżeć i tylko sporadycznie na pobliskie szlaki dla zdrowotności z ruchu płynącej uderzać. Taki oto plan, aby te wszystkie skomplikowane techniki relaksacyjne i odpoczynkowe wdrażać, bo u mnie z tym ciężko, a po wszystkim swoje grfomańskie zapędy realizować. Oczywiście była to też świetna okazja do rysowania (efekt niebawem w dziale rysunku), więc nie obeszło się bez tego.
Bacówka przed sezonem i urok Beskidu Żywieckiego nie wymagają specjalnego przedstawiania. Kilka zdjęć z okolic do mego intenrnetowego pamiętanika musiało wpaść. I proszę wybaczyć "duchy" i inne atefakty na zdjęciach ale brecketowałem ręcznie D40stką, co jak wiadomo nie mogło się zakończyć sukcesem. I paradoksalnie najlepiej wyszło chyba to z wnętrza bacówki. A skoro już o niej mowa, to wzorem kilku innych i ta została wyremontowana, wyposażona w panele grzewcze i nieco powiększona. Co do reszty fot- zapraszam do oglądania, bo wiem, że też lubicie kiczowate, kolorowe land-mountain-szafty w świetle zachodzącego słońca :-).

 

{gallery}Fotografia/gory/2013_06_13_rycerzowa{/gallery}

Rysuję od najmłodszych lat. W szkole zdarzało się, że niektóre zeszyty miały od tyłu więcej rysunków niż zapisanych lekcji od przodu. Przez lata fascynowały mnie różne sztuki wizualne. Poznałem fotografię, malarstwo, rzeźbę, grafikę komputerową i warsztatową, projektowanie i wiele innych, ale w sercu zawsze miałem rysunek. Zawsze dużą wagę przykładam do warsztatu. Lubię eksperymentować i nie cierpię zamykać się w konwenansach. Jak już coś robię, to robię to dobrze. Kowadło Artblog, to strona którą prowadzę od kilkunastu lat, jeszcze od czasów kiedy w całości pisałem ją ręcznie w htmlu. Robiłem wtedy wpisy na temat technik malarskich nie wiedząc nawet, że była to pierwotna forma aktywności, którą dzisiaj nazywamy blogowaniem. Dziś blogów jest tysiące, mimo to staram się, aby moja strona - podobnie jak twórczość - była rzetelna i autentyczna.

Moje Książki